učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ

Jan Hrnčíř

Jihomoravský kraj | Nezařazené | Uncategorized
Živé učení Pálava, z.s.

Hledáme lektora/ku pro první stupeň soukromé/svobodné školy
• vzdělání: VŠ/ SŠ pedagogického směru nebo praxe v oboru
• kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ
• úvazek: plný úvazek, případně dle dohody i částečný
• místo: Klentnice 40, okres: Břeclav
Co musíte umět?
• znalost aktivních metod učení
• znalost práce s vnitřní motivací
• chuť učit venku v přírodě dle potřeb třídy
• individuální přístup ke každému dítěti na základě respektujícího přístupu či intuitivní pedagogiky
• znalost práce ve skupinách – projektové vyučování, kruhový systém, komunitní kruh apod.
• chuť učit se novým věcem
Co bereme jako výhodu při rozhodování?
• pedagogické vzdělání 1. stupně nebo právě probíhající studium
• certifikáty z kurzů moderní pedagogiky
• praxe v alternativních výukových metodách (např. Montessori, Waldorf, Projektové vzdělávání). Nicméně na konkrétním alternativním zaměření nezáleží (Věříme, že podstatný je samotný láskyplný, zkušený a motivující přístup)
• znalost cizího jazyka
Co nabízíme?
• celý pracovní úvazek s přímou vyučovací povinností (cca 20 hodin týdně) ve věkově smíšené skupině dětí od 2. do 5. třídy s max. počtem do 10 dětí
• nástup dle dohody
• nástupní plat 30 tis. Kč s možností růstu
• možnost rozvíjet se – placené kurzy
• rodinné prostředí – výuka probíhá ve velkém třípatrovém rodinném domě se samostatnými výukovými prosto¬ry. Dále máme k dispozici plně vybavenou keramickou dílnu (hrnčířské stoly, pec apod.), poly¬technickou dílnu, výtvarnou dílnu, skleník, zeleninové záhony, edukativní zahradu, dvou hektarovou louku a divoký les, jurtu a celé krásné okolí přímo pod Pálavou. Součástí projektu je také přírodní soběstačný RD Opido, kde děti mj. učíme trvale udržitelnému rozvoji.
• možnost stravování přímo v naší budově (máme kuchařku a plně vybavenou kuchyni, ve které také probíhá kurz vaření pro děti)
• přátelský tým profesionálů ochotný pomoci
• možnost využití všech našich prostor, vč. 100m2 kryté výukové terasy se soc. zázemím a kuchyní k Vašim soukromím účelům, pořádání kurzů, seminářů, workshopů apod.
• široká komunita rodičů pomáhající s provozem

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel 603270707 nebo emailu info@ziveucenipalava.cz