Učitelka 1. stupně

První stupeň ZŠ

Jan Horkel
reditel@zspodzvahovem.cz

Základní škola Praha 5 - Hlubočepy, Pod Žvahovem 463, p. o.

Co můžeme nabídnout?

– Prostředí komunitní školy, umístěné v krásném přírodním prostředí, nedaleko Prokopského údolí.
– Nově a moderně vybavené třídy (interaktivní tabule, počítač i notebook pro osobní použití, tablety a různé technologické hračky k dispozici, pohodlný koberec v každé třídě, zázemí pro učitele).
– Mladý a skvěle spolupracující kolektiv zaměstnanců.
– Vždy 2 třídy v paralelce, spolupráce, sdílení.
– Volnost při volbě metod.
– Podporující vedení školy, neformální atmosféra.
– Pravidelné projektové dny.
– Letní i zimní školy v přírodě.
– Jsme fakultní škola, spolupracující s katedrou primární pedagogiky PedF UK, máme zkušenosti s uváděním začínajících učitelů.
– Možnosti i pro studenty posledních ročníků Pedagogických fakult.
– Rozjíždíme tandemovou výuku.

Koho hledáme?
– Akční, kreativní a týmově smýšlející kolegy/ně, kterým nevadí, že je škola 5 minut do kopce od tramvaje (jezdí nám sem i školní autobus), které práce s dětmi opravdu baví, kteří mají rádi legraci a zajímá je i další sebevzdělávání.
– Absolventku oboru učitelství pro 1. stupeň, případně studentku posledních ročníků.