Učitel I. stupně ZŠ

Pozice

Učitel I. stupně ZŠ
První stupeň ZŠ

Kontaktní osoba

Bc. Petr Štaif, DiS.
+420 739 455 133

Lokalita

Karlovarský kraj
Základní škola, mateřská škola a dětské jesle Moudrá sova s.r.o.
Bližší informace

Koho hledáme?
Do naší soukromé školy hledáme v současné době učitele I. stupně ZŠ. Očekáváme splněné kvalifikační předpoklady dle §7 zákona o pedagogických pracovnících, nepošlapanou kreativitu a invenci, neutuchající chuť dělit se s žáky o vědomosti, touhu po dalším profesním růstu, někoho, kdo umí děti inspirovat a také prima kolegu/kolegyni.

Co nabízíme?
Přátelský kolektiv, který Ti bude vždy nápomocen. Adekvátní finanční ohodnocení práce v rozmezí od 35 000 Kč do 45 000 Kč. Finanční bonusy a příplatky dle našeho vnitřního kariérního řádu, vybavení ICT a mobilní technikou. Využití služebního vozu, závodního stravování, firemních a teambuildingových akcí. Pro rodiče firemní jesle, mateřskou, základní školu a příměstské tábory o prázdninách. U nás Tvé nápady nezapadnou do šuplíku. Podporujeme kreativitu, kariérní růst, nápady a návrhy na zkvalitnění výuky žáků.

Kdo jsme?
Jsme soukromá škola z K. Varů, která postupně z dětských jeslí, provází děti přes školu mateřskou až na školu základní. Aktuálně do naši provozů dochází kolem stovky dětí a žáků. Tvoříme dětem i rodičům přátelské a bezpečné prostředí, klademe důraz na kvalitu výuky a podporujeme kreativitu našich dětí. U nás Ti bude fajn!