Učitel/ka HV na ZŠ

menclova@skolabrezany.cz

Hlavní město Praha | Středočeský kraj
Základní škola Dolní Břežany, příspěvková organizace

Hledáme mezi sebe kolegyni či kolegu kvalifikovanou/kvalifikovaného jako

UČITEL/KA HUDEBNÍ VÝCHOVY.

Pokud vás učení baví, dokážete děti, zaujmout, nadchnout a inspirovat, na vašich hodinách se nenudí, jste jim autoritou, a i přesto s nimi máte hezký vztah, pak hledáme právě vás!

Nabízíme vám dobré podmínky pro učitelskou práci (vybavení tříd IT technikou, učební pomůcky, nadstandardní prostory pro výuku, …), příjemnou atmosféru v týmu, možnost parkování zdarma v novém krytém parkovacím domě vzdáleném od školy necelých 100 metrů, oběd za 27 Kč ve školní jídelně, která je součástí budovy školy, příspěvky na produkty a služby z portfolia FKSP, nadstandardní příplatky za případné třídnictví, pružnou pracovní dobu, 40 dní dovolené + 12 dní placeného studijního volna.

Také rádi dáme příležitost studentům konzervatoří nebo vysokých škol (ideálně s pedagogickým zaměřením).