Učitel/ka 2. stupně

Ing. Kamila Menclová, Personalistka
menclova@skolabrezany.cz

Základní škola Dolní Břežany, okr. Praha - západ

Jsme moderní, perspektivní, přátelská a nadstandardně vybavená základní škola s jasnou vizí vzdělávání pro 21. století.

Hledáme mezi sebe nové kolegy schopné motivovaně, neotřele a šťavnatě učit předměty MATEMATIKA, FYZIKA, DĚJEPIS, ČEŠTINA, PŘÍRODOPIS a INFORMATIKA, případně i obor ROBOTIKA v naší nové high-tec dílně.
Možná je i různá netradiční kombinace předmětů.
Tato práce je vhodná i pro studenty v druhé polovině studia. Důležitá je kvalita a chuť učit a učit se.
Nabízíme 40 dní dovolené, 12 dní placeného studijního volna, pružnou pracovní dobu, obědy za dotované ceny. Práce na částečný úvazek je možná.

Dolní Břežany jsou moderní obec se skvělou vybaveností a také s velmi dobrým dopravním spojením s Prahou – autobusy č. 331 a 333 na Kačerov (metro C) a autobus 341 do Modřan (dále pak tramvajová linka č. 17 směrem do centra). Autobusová zastávka je v blízkosti školy.
www.skolabrezany.cz/
www.dolnibrezany.cz

Máte-li o některou z těchto pozic zájem, na adresu menclova@skolabrezany.cz zašlete svůj životopis a pár vět o tom, proč vás naše nabídka zaujala.