Učitel/ka 1. stupně

menclova@skolabrezany.cz

Hlavní město Praha | Středočeský kraj
Základní škola Dolní Břežany

Jsme moderní základní škola v Dolních Břežanech (jižní okraj Prahy) a hledáme mezi sebe kolegyni či kolegu kvalifikovanou/kvalifikovaného (případně studenta/studentku 5. ročníku pedagogické fakulty) jako
UČITEL / UČITELKA 1. stupně.

Pokud vás učení baví, dokážete děti nadchnout a inspirovat, na vašich hodinách se nenudí, jste jim autoritou, a i přesto s nimi máte hezký vztah, pak hledáme právě vás.

Na oplátku nabízíme přátelské prostředí, moderní učebny, podporu v sebevzdělávání a možnosti spoluvytvářet školu, kterou bychom si pro své děti všichni přáli.

Pokud nejste přímo z Dolních Břežan a blízkého okolí, nabízíme vám možnost ubytování ve služebním bytě.

Jsme pracoviště s dobrým spojením s Prahou (Kačerov, metro C nebo Modřany, tramvaj 17).

Životopis, prosím, pošlete Ing. Kamile Menclové, HR Manažerce, na e-mailovou adresu menclova@skolabrezany.cz.