učitel Př, Zem, Inf, Fy

skolavinarice@volny.cz

Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno, IČ: 75033119

Nástup: konec srpna 2021
Požadujeme: Ideálně vzdělání dle zákona a praxi ve školství, ale rádi přijmeme i studenta VŠ směřujícího do školství nebo naopak vitálního kolegu/yni čerstvě v důchodu. Požadujeme hezký vztah k dětem, pedagogické nadšení, trpělivost, důslednost, pracovitost, kreativitu, loajalitu, komunikativnost, dovednost pracovat s PC, chuť stále se vzdělávat, dobrý zdravotní stav a pozitivní přístup k životu 🙂 Znalost anglického jazyka vítána, není ale podmínkou.
Nabízíme: Nižší počet žáků ve třídách, průměrně kolem 21 žáků na třídu (kromě budoucí IX. třídy, kde je 25 žáků). Úvazek plný nebo mírné zkrácený, vyjdeme vstříc s rozvrhem, který jsme schopni přizpůsobit eventuálnímu studiu. Práce na smlouvu, 1. rok na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíce, dále při oboustranné spokojenosti na dobu neurčitou. Nadstandardní finanční ohodnocení, 11. – 12. PT dle praxe (případně 13., pokud by zájemce měl např. vystudované výchovné poradenství a působil jako VP) , po 3 měsících osobní ohodnocení, pravidelné odměny za kvalitní práci či práci nad rámec pracovních povinností. Vstřícné pracovní prostředí, dobrý kolektiv, FKSP, obědy ve školní jídelně, 8 týdnů dovolené, 12 dnů SV (nenárokové).