Asistent/ka pedagoga na ZŠ (0,5 úvazek)

Asistent/ka pedagoga na ZŠ (0,5 úvazek)
Asistent pedagoga

Ing. Kamila Menclová, Personalistka
menclova@skolabrezany.cz

Hlavní město Praha | Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany

Jsme moderní, perspektivní, přátelská a nadstandardně vybavená základní škola s jasnou vizí vzdělávání pro 21. století.

Do našeho týmu hledáme Asistenta / Asistentku pedagoga na poloviční úvazek (20 hod/týdně).

Tato práce je vhodná pro studenty pedagogického oboru nebo pro ty, kteří absolvovali kurz asistenta pedagoga.

Nabízíme 40 dní dovolené, 12 dní placeného studijního volna, pružnou pracovní dobu, obědy za dotované ceny.

Dolní Břežany jsou moderní obec se skvělou vybaveností a také s velmi dobrým dopravním spojením s Prahou autobusy č. 331 a 333 na Kačerov (metro C) a autobus 341 do Modřan (dále pak tramvajová linka č. 17 směrem do centra). Autobusová zastávka je v blízkosti školy.

www.dolnibrezany.cz

Pokud máte zájem, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Díky a těšíme se na viděnou!