Učitel/ka 1. stupně ve Svobodné základní škole

Adéla Kučerová
prace@domavlese.cz

Jihočeský kraj
Svobodná základní škola a lesní mateřská škola DOMA V LESE, z.s.

Do Svobodné základní školy DOMA V LESE hledáme nového člena týmu na pozici UČITEL/UČITELKA 1. STUPNĚ ZŠ. Hledáme aktivního, pozitivního a kreativního člověka, který dokáže děti inspirovat na jejich cestě vzdělávání, který umí upozadit své výchovně-vzdělávací ambice, dává dětem prostor hledat různá řešení, nehodnotí, má otevřenou mysl, umí nazírat věci z různých úhlů a umí se sám sobě zasmát. Zároveň má rád přírodu (nejen na jaře a v létě) a není pro něj problém chodit se s dětmi učit každý den ven. Od uchazeče požadujeme i organizační zdatnost v administrativních úkolech, které jsou nedílnou součástí jeho pracovní náplně. Požadujeme: – vzdělání v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb. Zákona o pedagogických pracovnících – partnerský přístup k dětem, znalost netradičních pedagogických směrů a jejich používání v praxi – samostatnost a organizační schopnosti – vstřícnou komunikaci, kreativitu, radost z každodenního učení se venku – schopnost improvizovat a efektivně řešit vzniklé situace, řidičský průkaz skup. B, bezúhonnost Nabízíme: – práci na zkrácený i celý úvazek – dobré finanční ohodnocení – zajímavé pracovní prostředí v nově zrekonstruované škole nedaleko Č. Budějovic s krásnou okolní přírodou – možnost dalšího vzdělávání Zaměstnanecké výhody: 8 týdnů dovolené, možnosti dalšího vzdělávání, zkrácený úvazek. Nástup možný IHNED, příp. po domluvě. Zájemci zasílejte své životopisy včetně motivačního dopisu na prace@domavlese.cz.