Učitel českého jazyka, chemie, fyziky, zeměpisu

Jarmila Černohorská
jarmila.cernohorska@skoladavinci.cz

Hlavní město Praha | Středočeský kraj
Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci

Pro školní rok 2022/23 hledáme kolegy/ kolegyně na výuku českého jazyka a literatury, zeměpisu, chemie a fyziky na druhém stupni a gymnáziu

U uchazečů očekáváme nadšení pro práci s dětmi a dospívajícími, otevřenost alternativním metodám výuky, ochotu se učit, pracovat v týmu a s týmem a dále se rozvíjet. Nabízíme plný či částečný úvazek. Termín nástupu – srpen 2022 nebo dle dohody.

Informace o škole:
Jsme soukromá alternativní škola s téměř desetiletou tradicí sídlící v krásném areálu v Dolních Břežanech. Naše škola je založena na demokratických principech a přes neustálý nárůst počtu žáků i učitelů si udržuje přátelskou atmosféru a komunitní charakter. Ve škole je kladen důraz na rozvoj vnitřní motivace dětí i dospělých, vytváření důvěry a bezpečného prostředí a svobodu spojenou se zodpovědností. Škola disponuje výborným zázemím, mimo jiné nádhernou zahradou, tělocvičnou, bazénem, výtvarným ateliérem, dílnou a hudebnou a má dobrou dopravní dostupnost příměstskými linkami z Kačerova nebo Modřan.