Učitel matematiky (nebo matematiky v kombinaci s fyzikou/ICT/elekro,…)

Učitel matematiky (nebo matematiky v kombinaci s fyzikou/ICT/elekro,...)
Elektrotechnika | Informatika | Matematika | Strojírenství

Lukáš Procházka
lukas.prochazka@sps-prosek.cz

Střední průmyslová škola na Proseku

Hledáme učitele matematiky, případně v kombinaci s jinou aprobací zaměřenou na přírodní vědy, či techniku.
Nabízíme na výborné úrovni techniky vybavenou školu, od interaktivních displejů s 4K rozlišením 86″ ve všech třídách až po velmi specializované laboratoře. V běžných třídách jsou však stále i k dispozici běžné tabule.
Jsme techniky připraveni pro běžnou i plně distanční výuku, konferenční systémy a PC ve všech třídách. Každý učitel má svůj PC v kabinetě a současně má možnost i pracovního notebooku na domácí přípravy. K dispozici pro případnou distanční výuku je IT oddělení.
Možnost dalšího rozvoje jak v našich laboratořích s podporou kolegů, tak i formou dalšího vzdělávání (kurzy, atd.)

Vhodné pro studenty i absolventy. Jsme schopni Vám plně pomoci se plně integrovat do výuky s technickými možnostmi pro 21. století.

Kontaktní adresa:
Ing. Lukáš Procházka