Hledáme dobrovolníky pro online doučování žáků-migrantů

Asistent pedagoga | Český jazyk | Jiné | Matematika

Vojtěch Zemánek
zemanek@migrace.com

Sdružení pro integraci a migraci

Ve Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) od jara 2020 realizujeme distanční doučování pro žáky-migrantů.

Ve spolupráci s několika základními školami pomáháme dětem s omezenými znalostmi češtiny se lépe orientovat v učivu a vypracovávat úkoly zadané školou. Celé doučování probíhá kompletně online a vedou jej dobrovolníci, kterým tým SIMI poskytuje metodickou a organizační podporu.

V současné době hledáme nové dobrovolníky, kteří by se ve školním roce 2020/2021 do doučování zapojili. Doučování může být dobrou zkušeností pro studenty, kteří si chtějí vyzkoušet práci s žáky s nedostatečnou znalostí češtiny a získat orientaci v oblasti vzdělávání žáků-migrantů.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.