Učitel(ka) v soukromé škola – 1. i 2. stupeň

Učitel(ka) v soukromé škola - 1. i 2. stupeň
Fyzika | Matematika | První stupeň ZŠ | Zeměpis

Veronika Baďurová

Naše škola Praha - základní škola, s.r.o.

🏫🔍 Hledáme průvodce pro 1. stupeň i průvodce matiky, fyziky nebo zeměpisu pro 2. stupeň.
Jestli kolem sebe máte někoho, kdo by rád pracoval bezpečném, radostném a respektujícím prostředí plném zvědavých dětí, bez váhání sdílejte a přeposílejte.
✅ Jsme soukromá základní škola s 1. i 2. stupněm, která sídlí přímo u parku Grébovka v pražských Vršovicích.
✅ Ve třídách s maximálním počtem 16 žáků děti vzděláváme tak, abychom je připravili na život, a vedeme je k zodpovědnosti za sebe i své okolí.
👉Přejeme si do týmu člověka s pedagogickým vzděláním a zkušeností s dětmi. Nebojte se nám ale ozvat i pokud začínáte! Klíčová je chuť učit a zodpovědnost vůči dětem a vůči sobě. Hledáme otevřené a pozitivní lidi, kteří svou práci dělají s nadšením a vizí.
👉Nabízíme férový plat, malý kolektiv dětí, které chtějí poznat svět a které ví, že každé právo s sebou nese také povinnost. Oproti státní škole budete mít o poznání větší svobodu a také více peněz za méně odpracovaných hodin.
👉Těšit se můžete na přátelský a pestrý pracovní kolektiv a otevřené a demokratické prostředí, masáže přímo ve škole nebo možnost si na víkend vypůjčit třeba paddleboardy.
📬Zní to dobře? Napište nám na skola@naseskolapraha.cz, zavolejte na 731 869 414.
Těšíme se na vás! 👋