Třídní učitel pro 3.trojročí ZŠ

Pozice

Třídní učitel pro 3.trojročí ZŠ
Jiné

Kontaktní osoba

Hana Chramostová
hana.chramostova@montessoriandilek.cz

Lokalita

Středočeský kraj
Montessori školy Andílek
Bližší informace

Nástupní plat 40 000 Kč s možností platového růstu.

Náš nový třídní učitel / učitelka má kvalifikaci pro výuku na 2.stupni ZŠ nebo střední škole dle zákona o pedagogických pracovnících a je to učitel nebo učitelka, který/á chce a dokáže učit jinak.

Hledáme člověka, který je přesvědčen, že svět kolem nás, příroda a její ekosystémy a společný sociální život a práce na farmě jsou tou nejlepší cestou, jak děti vzdělávat, a který dovede zajistit realizaci kurikula 2.stupně prostřednictvím komplexních a dlouhodobých činností a projektů, které budou probíhat právě tam.

Hledáme učitele / učitelku, který/á dovede učit a vychovávat studenty prostřednictvím společné práce, takzvaně “working side by side”, který/á dovede studenty maximálně zapojit do organizace a života na farmě, dovede vést studenty k tomu, aby se naučili stanovovat si vlastní cestu k dosažení výchovně vzdělávacích cílů a aby byli aktivními leadery svého vlastního formování.

Náš nový třídní učitel / učitelka vede tým kolegů, předmětových pedagogů a pomáhá i jim proučit předměty prostřednictvím projektové práce (například včely, zahrada, kořenová čistička, atd.).