učitelka MŠ

reditelka@msbojasova.cz

Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1

PRO UČITELKU MŠ UBYTOVÁNÍ v PRAZE 8

Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1 v blízkosti stanice metra C Ládví přijme do svého kolektivu učitelku na částečný pracovní úvazek – pouze 3 dny v týdnu. Vhodné i pro studenty. Nástup dle dohody.

Nabízíme UBYTOVÁNÍ v Praze 8, příjemné pracovní prostředí, velmi dobré materiální vybavení tříd, vstřícný kolektiv. Benefity FKSP – ošacení, 2x poukázky 2000 Kč, stravování, výkonnostní odměny.

Požadujeme vzdělání – pedagogika předškolního věku SŠ/VŠ, flexibilitu, kladný vztah k dětem, spolehlivost.

V případě zájmu zasílejte CV na adresu: reditelka@msbojasova.cz,
volejte na tel.č.: 739 768 328.

Děkujeme za nabídky