Lektor/ka AJ do kurzů pro děti

Lucie Kohoutová
office@jsfan.cz

JS FAN, s.r.o.

Jazyková škola rodinného charakteru, Praha 4 – Chodov, hledá posilu do týmu. Výuka hravou a interaktivní metodou. Práce s metodikou Wattsenglish a cambridgeskými materiály. Příprava dětí k cambridgeským zkouškám. Předškolní děti při výuce provází oblíbená vrána Maggie a její kamarád Steve. Maggie občas zaletí také do kurzů mladších školních dětí, které se ale standardně učí podle cambridgeských výukových materiálů.

Zahájení práce orientačně od 21.9.2020, dle navoleného rozvrhu.

Vybrat si můžete z následující nabídky kurzů:
->Docházkové kurzy AJ pro předškoláky, mladší školní věk, teenagery nebo i dospělé.
->Externí kurzy angličtiny organizované v mateřských a základních školách po Praze.
->Kreativní programy „anglická družina pro 1.stupeň ZŠ“ a „anglické dopoledne pro předškoláky“.

Náplň práce:
-> Výuka anglického jazyka ve smluveném období a dle smluveného rozvrhu.
-> Práce s předepsanou metodikou.
-> Samostatná příprava lekcí dle předepsaných osnov (možnost využít pomůcky školy).
-> Dozor nad dětmi v průběhu výuky (lektor za děti zodpovídá od chvíle převzetí do zpětného předání zákonným zástupcům).
-> Zadávání domácí práce studentům a její kontrola.
-> Komunikace s rodiči studentů, je-li to třeba.
-> 1x za pololetí vypracování krátkého hodnocení studenta.

Požadujeme:
-> Ukončené SŠ vzdělání (18 +).
-> Angličtina alespoň na úrovni C1.
-> Trestní bezúhonnost.
-> Kladný vztah k dětem a nadšení pro práci s nimi.
-> Smysl pro zodpovědnost a pro pořádek.
-> Samostatnost a komunikativní přístup.

Odměna od 350 Kč/hod. Práce na DPP nebo ŽL.