Lektor češtiny pro cizince

Lektor češtiny pro cizince

Anastázie Borkunová
info@icj.cz

Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Vysočina | Zlínský kraj
Institut cizích jazyků, s.r.o.

LEKTOR ČEŠTINY PRO CIZINCE

V rámci realizace státní zakázky hledáme kandidáta na pozici lektor češtiny pro cizince. Výuka probíhá prezenčně na základě již vypracované metodiky, učebnice jsou taktéž zajištěny. Výuková hodina trvá 45 minut a vždy na sebe navazují dvě výukové hodiny, tj. 90 min.

Co se pracovně právního vztahu týká, preferujeme DPP či ŽL. Odměna za 1 akademickou hodinu je 240 Kč.
Požadujeme: VŠ vzdělání zaměřené na výuku českého jazyka či učitelství, pedagogiku (min. Bc.), případně SŠ s min. jednoletou praxí výuky češtiny jako cizího jazyka, spolehlivost, příjemné vystupování, flexibilitu.

Máme velký zájem o dlouhodobou spolupráci.

Rádi Vám poskytneme další informace na tel.774 488 285, nebo na info@icj.cz
Kurzy zajišťuje:
Institut cizích jazyků, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
Štěpánská 644/35, Praha 1 – Nové Město, ČR (budova Francouzského institutu)