Lektory češtiny pro cizince

Lektory češtiny pro cizince

Institut cizích jazyků

Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Plzeňský kraj | Vysočina
Institut cizích jazyků, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.

K zajištění realizace veřejné zakázky velkého rozsahu hledáme pro dlouhodobou spolupráci lektory češtiny pro cizince.

Požadujeme: VŠ vzdělání zaměřené na výuku českého jazyka (min. Bc.).
Případně SŠ s min. jednoletou prokazatelnou praxí výuky češtiny jako cizího jazyka, spolehlivost, příjemné vystupování, flexibilita.

Vhodné pro absolventy VŠ, studenty postgraduálního studia, maminky na mateřské dovolené a zkušené vyučující v důchodovém věku.

Nabídka platí pro Jihočeský, Karlovarský, Liberecký, Olomoucký, Moravskoslezský, Pardubický, Plzeňský, Zlínský a Kraj Vysočina.

Jestli Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás emailem: chciucitcesky@gmail.com
Nebo volejte:
+420 608 191 194,
Mgr. Anastázie Borkunová
+420 774 488 285,
Bc. Kateřina Ovčinnikova

Kurzy zajišťuje:
Institut cizích jazyků, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
Štěpánská 644/35, Praha 1 – Nové Město, ČR
(budova Francouzského institutu)