UČITEL ANGLIČTINY NA GYMNÁZIU (případně 2. stupni ZŠ)

UČITEL ANGLIČTINY NA GYMNÁZIU (případně 2. stupni ZŠ)
Anglický jazyk

barbora.kubicova@skolahermanek.cz

Heřmánek Praha, základní škola a gymnázium

Soukromé čtyřleté gymnázium Heřmánek hledá učitele ANGLIČTINY, který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky, rozvíjet v nich přirozenou zvídavost, vést je k samostatnosti a vlastní sebemotivaci.

Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy. Může být rodilý mluvčí se schopností dorozumět se v češtině.

Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody. Možnost postupného zaučení pod vedením zkušených pedagogů.

Jsme fungující soukromá základní škola a od 1.9.2023 otevíráme 1. ročník 4-letého gymnázia postaveného na křesťansko-montessori principech.

Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje – kurzy z oblasti Montessori např. Práce v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.

Kontaktní osoba: Ing. Barbora Kubíčová
E-mail: barbora.kubicova@skolahermanek.cz