UČITEL PŘÍRODNÍCH VĚD NA GYMNÁZIU (případně 2. stupně ZŠ)

UČITEL PŘÍRODNÍCH VĚD NA GYMNÁZIU (případně 2. stupně ZŠ)
Biologie | Chemie | Fyzika

barbora.kubicova@skolahermanek.cz

Heřmánek Praha, základní škola a gymnázium

Soukromé čtyřleté gymnázium Heřmánek hledá učitele přírodních věd (biologie, fyzika, chemie), který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky při samostatných projektech a aktivitách. Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy.

Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody. Možnost postupného zaučení pod vedením zkušených pedagogů.

Jsme fungující soukromá základní škola a od 1.9.2023 otevíráme 1. ročník 4-letého gymnázia postaveného na křesťansko-montessori principech.

Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje – kurzy z oblasti Montessori např. Práce v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.

Kontaktní osoba: Ing. Barbora Kubíčová
E-mail: barbora.kubicova@skolahermanek.cz