pracovník družiny, suplovací pohotovost 1. stupeň ZŠ

pracovník družiny, suplovací pohotovost 1. stupeň ZŠ
Jiné | První stupeň ZŠ

barbora.kubicova@skolahermanek.cz

Heřmánek Praha, základní škola a gymnázium

Soukromá ZŠ Heřmánek v Praze 8 hledá pracovníka družiny / pedagoga na suplování na 1. stupni ZŠ. Možnost od září 2023 postup na pozici učitele 1. třídy nebo jiné na 1. stupni.

Hlavní náplní je organizace a aktivity s dětmi v družině. Podpora kolektivu mladších dětí, podněcování jejich motivace k práci a smysluplného trávení času ve škole a v družině, rozvoj vzájemných vztahů s důrazem na začlenění všech žáků. Dále účast na častých akcích mimo školu a jejich organizační zajištění.

Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody.

Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje. Práce v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.

Prosíme o zaslání životopisu , na jehož základě Vás pozveme na osobní pohovor s vedením školy.

Heřmánek Praha, základní škola