UČITEL ZŠ – PŘÍRODOVĚDA, EKOLOGIE

Biologie

734201411

Heřmánek Praha, základní škola

Soukromá ZŠ Heřmánek hledá učitele přírodovědy se vztahem k ekologii, který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky při samostatných projektech a aktivitách.

Nový kolega bude vést všechny hodiny přírodovědy ve 4.-9. třídě, pracovní výchovu se zaměřením na školní zahradu, pobyt venku, návštěvy muzeí. Dále řídit školní ekotým a projekt „Les ve škole“ (k dispozici jsou přehledné roční plány pro venkovní i vnitřní aktivity).

Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy.

Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody.

Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje – kurzy, Montessori semináře. Práci v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.

Kontaktní osoba: Ing. Barbora Kubíčová
E-mail: barbora.kubicova@skolahermanek.cz