UČITEL NA 1. STUPNI ZŠ – zejména čeština

Český jazyk | První stupeň ZŠ

barbora.kubicova@skolahermanek.cz

Heřmánek Praha, základní škola

Soukromá ZŠ Heřmánek hledá učitele pro 1. stupeň, zejména českého jazyka, který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky, rozvíjet v nich přirozenou zvídavost, vést je k samostatnosti a vlastní sebemotivaci.

Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy.

Výhodou je znalost metody výuky Montessori, matematiky podle p. prof. Hejného, ale není podmínkou.

Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody.

Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje – kurzy z oblasti H-mat matematiky či Montessori matematiky.

Práce v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.

Heřmánek Praha, základní škola