UČITEL MATEMATIKY (FYZIKY) NA 2. STUPNI ZŠ

UČITEL MATEMATIKY (FYZIKY) NA 2. STUPNI ZŠ

734201411

Heřmánek Praha, základní škola

Soukromá ZŠ Heřmánek hledá učitele matematiky (příp. fyziky), který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky při samostatných projektech a aktivitách.

Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy.

Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody.

Výhodou je znalost metody výuky matematiky podle p. prof. Hejného (učebnice od vydavatelství H-mat pro 2. stupeň), ale není podmínkou.

Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje – kurzy z oblasti H-mat matematiky či Montessori matematiky. Škola je zapojená do projektu H-mat zaměřeného na metodickou podporu učitelů lektory metody H-mat. Práce v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.

Kontaktní osoba: Ing. Barbora Kubíčová
E-mail: barbora.kubicova@skolahermanek.cz