Jiné

734201411

Heřmánek Praha, základní škola

UČITEL DRAMATICKÉ VÝCHOVY
Soukromá ZŠ Heřmánek hledá učitele dramatické výchovy pro 1. i 2. stupeň, který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky, rozvíjet v nich přirozenou zvídavost, vést je k samostatnosti a vlastní sebemotivaci.
Hledáme nadšence, který bude s dětmi rozvíjet prvky dramatické výchovy, tvůrčího psaní, projektového vyučování a schopnosti prezentace, přednesu a techniky čtení.

Pravidelně připravujeme školní divadelní představení, na jehož realizaci se bude významně podílet.

Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy.

Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody.

Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje. Práce v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.

Kontaktní osoba: Ing. Barbora Kubíčová
E-mail: barbora.kubicova@skolahermanek.cz