První stupeň ZŠ

734201411

Heřmánek Praha, základní škola

UČITEL NA 1. STUPNI ZŠ
Soukromá ZŠ Heřmánek hledá učitele pro 1. stupeň, který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky, rozvíjet v nich přirozenou zvídavost, vést je k samostatnosti a vlastní sebemotivaci. Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy.
Výhodou je znalost metody výuky Montessori, matematiky podle p. prof. Hejného, ale není podmínkou.
Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody.
Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje – kurzy z oblasti H-mat matematiky či Montessori matematiky. Škola je zapojená do projektu H-mat zaměřeného na metodickou podporu učitelů lektory metody H-mat. Práce v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.

Kontaktní osoba: Ing. Barbora Kubíčová
E-mail: barbora.kubicova@skolahermanek.cz