UČITEL NA 1. STUPNI ZŠ pro 4. třídu

První stupeň ZŠ

734201411

Heřmánek Praha, základní škola

Soukromá ZŠ Heřmánek hledá učitele pro 4. třídu, který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky při samostatných projektech a aktivitách. Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy.
Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody.
Výhodou je znalost metody výuky matematiky podle p. prof. Hejného, ale není podmínkou.
Hlavní částí úvazku je výuka matematiky a češtiny ve 4. třídě, doplněno vlastní specializací na celém 1. stupni (např. prvověda, angličtina, dramatická výchova, pracovní výchova, apod.). Výhodou je zájem o ekologii a přírodovědu.
Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje – kurzy z oblasti H-mat matematiky či Montessori semináře. Škola je zapojená do projektu H-mat zaměřeného na metodickou podporu učitelů lektory metody H-mat.
Práce v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.

Kontaktní osoba: Ing. Barbora Kubíčová
E-mail: barbora.kubicova@skolahermanek.cz