UČITEL MATEMATIKY (FYZIKY) NA 2. STUPNI ZŠ

Fyzika | Matematika

734201411

Heřmánek Praha, základní škola

Soukromá ZŠ Heřmánek hledá učitele matematiky (příp. fyziky), který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky při samostatných projektech a aktivitách.
Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy.
Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody.
Výhodou je znalost metody výuky matematiky podle p. prof. Hejného (učebnice od vydavatelství H-mat pro 2. stupeň), ale není podmínkou.
Hlavní částí úvazku je výuka matematiky v 8. – 9. třídě, příp. fyziky. Možnost doplnit úvazek např. výukou i mladších ročníků.
Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje – kurzy z oblasti H-mat matematiky či Montessori matematiky. Škola je zapojená do projektu H-mat zaměřeného na metodickou podporu učitelů lektory metody H-mat. Práce v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.

Kontaktní osoba: Ing. Barbora Kubíčová
E-mail: barbora.kubicova@skolahermanek.cz