UČITEL ANGLIČTINY NA ZŠ

Anglický jazyk

734201411

Heřmánek Praha, základní škola

Soukromá ZŠ Heřmánek hledá učitele ANGLIČTINY pro 1. i 2. stupeň, který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky, rozvíjet v nich přirozenou zvídavost, vést je k samostatnosti a vlastní sebemotivaci. Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy. Může být rodilý mluvčí se schopností dorozumět se v češtině.
Nástup možný ihned.
Práce na 0,4 úvazek s možností rozšíření na celý od nového školního roku 2020/21.
Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje. Práce v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.

Kontaktní osoba: Ing. Barbora Kubíčová
E-mail: barbora.kubicova@skolahermanek.cz