učitel/učitelka ve speciální třídě MŠ

Irena Hanyš Holemá
irena.holema@skolka.org tel. 731181954

Fakultní MŠ se speciální péčí, Praha 6

Od příštího školního roku 2021/22 hledáme do týmu na celý úvazek druhého učitele/ druhou učitelku do speciálního – duhového oddělení v naší* mateřské škole (FMŠ Arabská se speciální péčí). (*naší = osvícené, inkluzivní, moderní, s krásnou velikou zahradou.)
Ve třídě bude příští rok 8 dětí s různým typem speciálních potřeb a pracovat s nimi dohromady budou dvě učitelky a dvě asistentky. Ideální kvalifikací pro tuto pozici je vystudovaná speciální nebo předškolní pedagogika.
Do Duhového oddělení chodí například děti s vývojovou dysfázií, poruchou autistického spektra, poruchami pozornosti, a dalšími obtížemi. Celkově s dětmi primárně pracujeme na rozvoji komunikace (nejen řeč, také znakování, piktogramy aj.), sociálního chování, sebeobsluhy a adaptaci na program v mateřské škole.