Doučovatel/ka českého pravopisu – 5h/týden

Pavla Bajuszová
info@acga.cz

Anglicko-české gymnázium AMAZON

Na pozici doučovatele českého pravopisu přijmeme nadaného učitele s vysokou mírou odpovědnosti a pracovním nadšením, trpělivostí a kreativitou. Klademe důraz na vytváření partnerského prostředí pro studenty s cílem podpořit a rozvíjet jejich znalosti.
Místo výuky: Praha 1 v blízkosti metra Můstek/Národní třída
Požadujeme: kladný vztah k učitelské profesi – umění vysvětlit látku k pochopení, odbornost a vynikající komunikační dovednosti, pozitivní přístup, týmového hráče s aktivním přístupem k práci a alternativním metodám, ochotu se vzdělávat a rozvíjet, flexibilitu, samostatné myšlení a jednání, profesionalitu.
Rozsah výuky: 5 – 8 hodin/týden. Vhodné i pro studenty VŠ a doktorandy. Finanční ohodnocení: 420 – 500 Kč/hodinu. Benefit: MultiSport karta.
V případě zájmu o pracovní pozici, zašlete CV a popis dosavadní praxe s učením a výsledky.
Termín osobního pohovoru Vám bude osobně sdělen. Těšíme se na setkání s Vámi.